PRAWO MEDYCZNE

Ponad 15-letnie doświadczenie w zakresie stosowania prawa medycznego.

IDEA PROJEKTU

Po ponad 15 latach świadczenia usług prawnych związanych z tematyką prawa medycznego, postanowiliśmy udostępnić Państwu stronę internetową, na której lekarze i lekarze dentyści będą mogli odnaleźć odpowiedzi na stawiane przez nich pytania odnoszące się do prawnych aspektów wykonywanego przez nich zawodu.

Niezależnie od formy wykonywania zawodu i szczebla rozwoju zawodowego, lekarze w trakcie codziennej pracy spotykają się z konkretnymi problemami prawnymi. Nie zawsze istnieje możliwość natychmiastowego skorzystania przez lekarza z fachowej pomocy prawnej. Ponadto wielokrotnie okoliczności danej sprawy wymagają podjęcia przez lekarza szybkiej decyzji, co nie pozwala na dokonywanie analizy istniejących rozwiązań prawnych.

Uważnie słuchamy swoich klientów. Pomagamy im zmieniać problemy w wyzwania, a wyzwania w sukces. Dlatego też doszliśmy do wniosku, iż osoby wykonujące zawody lekarza i lekarza dentysty potrzebują miejsca w sieci, w którym znajdą odpowiedzi na konkretne nurtujące ich pytania prawne.

Staramy się w pierwszej kolejności udzielać krótkich i konkretnych odpowiedzi na stawiane przez Państwa pytania. Oczywiście osoby zainteresowane zgłębieniem danego zagadnienia mają możliwość zapoznania się również z pełną treścią stanowisk prawnych prezentowanych przez autorów odpowiedzi.

Ponadto będziemy również informować państwa o aktualnych zagadnieniach związanych z prawami lekarzy i lekarzy dentystów, a także prawem medycznym w ogóle.

Zachęcamy do czytania informacji prawnych umieszczonych na naszej stronie, zadawania pytań przez okno dialogowe, a także do dzielenia się z nami informacjami, które Państwo posiadacie.

Lubiniecki Sołtyszewski
Kancelaria Radców Prawnych
Spółka partnerska

ul. Kaszubska 53/3
70-226 Szczecin

+48 91 48 46 800
+48 91 48 47 556
kancelaria@biuroradcow.pl
maria.rachwal@biuroradcow.pl

© 2017 Lubiniecki Sołtyszewski Kancelaria Radców Prawnych Spółka partnerska